Lehed , mis on olnud abiks

Kahjuks pean tõdema, et Eestis on liikvel veel vähe huvitavat ning teaduslikku infot koera treenimise ja õpetamise kohta. Nimekiri välismaistest saitidest koos kahe supertoreda eesti saidiga. (minu blogipostitus aastast 2014)
Mina võlgnen kogu oma tänu järgmistele lehtedele:

Fearful Dogs internetis ning Facebookis on neil ka grupp Fearful dogs Facebook group

arg koer

 

 

 

 

Care For Reactive Dogs  ning nende Facebooki grupp on Reactive Dogs Facebook Group

arg agressiivne koer

 

 

 

 

Kikopup aka Dogmantics Dog Training –  nende treeningute manifest on isegi eesti keeles : Progressiivse kinnistamise treeningu manifest  ja kindlasti klikkertreeningu  pärlina Youtube kanal Kikopup Youtube

koera koolitamine

 

 

 

Lisaks on üks tore tegelane nimega Zak George, kelle Facebook on Zak George FB   ning Youtube’i kanal Zak George Training rEvolution Youtube
Ainsa miinusena võiks välja tuua et kasutatakse liiga palju reklaami.

positiivne koera koolitamine

 

 

 

 

 

Awesome Dogs Blog   on väga asjalik ning positiivne (teaduslikul põhinev ning lahti seletatud) blogi. Koera koolitamisel tuleks alati uurida, miks just miski nii või naa toimib ja mis on teaduslikud tagamaad erinevate koolitusvõtete taga.

koera koolitamine
Samuti on seda ka Eileen and Dogs ning minu hetkelemmiku tiitel läheb Silas’ele blogist My Imperfect Dog . Seal on näha ja lugeda, kui empaatiline ning mõnus võib olla inimese-koera suhe.

koera koolitamine
Eileen and dogs

 

koera treenimine
My imperfect dog

 
Ja ei saa muidugi jätta mainimata Victoria Stilwell’i , Karen Pryor’it , varalahkunud Dr. Sophia Yin’i , Jean Donaldson’i  , Patricia McConnell’iDenise Fenzi’t , Sonya Bevan’it. Kui palju teadusel põhinevaid uurimusi, koolitussoovitusi, treeningute näiteid, õpetusi ja huvitavat lugemismaterjali!

koerateemaline raamat

No Comments

Post a Comment