24.11.2015 Kuidas meil läheb?

Tänan küsimast, meil läheb hästi :)

Kuna lõpetame kodus remonti, on meil hästi kiired ajad ja koeratreenimine on veidike tagaplaanil. Igapäevaselt jalutame ja hoiame trikid peas värskena aga midagi suurt ja erilist korda ei ole saatnud. Eks need sügisesed ilmad tõmbasid ka veidi motti alla.

Ahjaa, üks suur hurraa oli küll –  kui sain jalutada vihmavarju ja koeraga! Ma paar aastat tagasi proovisin seda ja vandusin et selle hullu tiriva tangiga ma ei lähe mitte kunagi nii välja, et mul peale tema midagi kaasas on. Kui ma temaga üldse veel kunagi lähen!!!
Aga nüüd oli see jalutuskäik lausa lust ja lillepidu. Kiefer on niiii tubli koer! Kiidaks kohe palju palju :)

Reaktiivsushooge aedades olevate koerte tõttu tekkinud ei ole, olen rakendanud alati ennetavat managementi ja see on õnnestunud  pea perfektselt!
Üks jooksev kutsu ehmatas meid küll (ei haukunud, me lihtsalt ei teadnud et ta seal aias on). Kiefer haugatas ja automaatselt korrigeeris end minu käest maiust sööma. Mul oli nagu eriti VAU!
Lisaks arvestan alati sellega, et kõik päevad ei ole vennad ja on nii häid kui halbu aegu (mulle muidugi meeldivad need head väga :) )

Lisaks olen  hõivatud ka uue kodulehe tegemisega, kuhu tahan meie kõik seiklused üle viia.

Paks_must
Kuidas logo meeldib?

Vana blogi http://dogspawsitivelife.blogspot.com.ee/ jääb avatuks arhiivina.

Trennides oleme käinud tublisti iga pühapäev. Eelmine kord olid meil super mängusessioonid ja 0 reaktsiooni aga kahjuks ei ole tollest korrast ei filme ega pilte, sest meie camera-woman oli hõivatud.

Seekord saime nii pilte, kui videosid.

Ma olen täiesti veendunud, et Kiefer on selline kergeltärrituv, lühikese närviga “tahan sulle kohe tere öelda” tegelane (frustrated greeter). Seda haldasin trennis paaril korral maiuste mahaloopimisega seni, kuni tervitatav jõudis meieni. See on väga hea nipp elulistes olukordades, kus koera tähelepanu on vaja mujal hoida.

Trenniplatsil aklimatiseerusime ja nautisime pilve tagant piiluvat päikest (alates augustikuust on ilmad meie kõiki trennilisi meeletult soosinud!), kuniks meie peibutuskoer platsile tuli.

Kutsukese meist möödudes ei teinud Kiefer agressiivsussööste vaid frustratsioonihäälitsusi pigem. Samas tuli ta olukorrast kiiresti välja, keskendus minule ja mängis innukalt. No vaadake kui keskendunud me oleme eksole 😀

koera koolitus
Üks kord kogu sessi jooksul tekkis koht, kus meie “ärritid” tegid veidi intensiivsemat mängu ja Kiefer kukkus riidlema aga ka see ei olnud olukord, kust mul ei oleks olnud teda võimalik välja tuua.

Kaks esimest videot on 22.11 trennist

Esimeses videos on niii nii armas, millise entusiasmiga Kiefer mängib ja millised hüppega target’id vau! Poleks videol, ei usukski.
Teises videos mulle meeldib tema “õrn” lähenemine pikaliolevale minule. Ei mingit rappimist ega rassimist.

Ja see on omakorda 25.10 trennist, mis oli meil ka nii supermõnna :) Ja see laul…
“In a relationship..something has changed” Ja meie partnerlussuhtes on reaalselt ka miski väga väga väga muutunud!

Esimesest detsembrist algab uus semester Fenzi akadeemias. Seekord me “diipi” materjali ei võta, diipi jätkub kauaks veel seedimiseks ja harjutamiseks. Teeme mängulisema, Cookie Jar Games semestri ja proovime jõudu ka Rally Skillbuildingus . Need kaks asja on midagi täiesti uut meie repertuaaris ja ma tundsin, et me vajame midagi, kus tulemused on silmaga nähtavad.
Detsembris jagub kindlasti rohkem teemasid, videosid ja pilte ja jutukesi..

Ja jõudsime selgusele, et on üks trikk, milles Kiefer on  eriti tugev – oodata viisakalt ja mitte ampsata tema nina all olevat toitu. Vähemalt ühes asjas on meil tekkinud imekaunis impulsikontroll.
Piltidel poseerib Kiefer minu toiduportsjonitega, katsusin toidu pildistamisse tuua veidike ilu.
Ausalt, kui mul oleks kahtlust et ma võin oma toidust ilma jääda, ei oleks need taldrikud tal nina all :)

koer hoiab end tagasiJa lõpetuseks üks imearmas video veel! Nimelt oli mul au hoida vahepeal ägedat Cane Corso’t, kellega proovisime ka istumist lamamist ja mängu. Armas tüdruk!

Järgmiste postitusteni!

No Comments

Post a Comment