Facebookis ON võimalik võita!

Et kõik ausalt ära rääkida, tunnistan kõigepealt üles – mulle meeldib mängida Facebookis jagamismänge. Otseloomulikult ei jaga ma hommikust õhtuni valimatult ning jagan tõesti ainult selliseid mänge, mida ma päriselt ka võita tahan (enamasti koeravärgid, mis on ilmselt loogiline :D)

Käisime täna Kieferiga SNOB Cat & Dog  kaupluses Facebooki jagamismängus võidetud 3 kg toidupakil järgi. See kauplus on mulle algusest peale silma jäänud kui üdini positiivne koht Tallinna südames.

Mängu võiduna tuli meile Estate Living koeratoit, mida me ei ole kunagi proovinud ja sõbrale proovimiseks Nautical Living, Superior Living ning Estate Living testrid. Koeratoidu kohta leiab lähemat eestikeelset infot SIIT . Väga luksuslik!

Kauplus asub aadressil Suur-Karja 21 ning toredad ja hästi käituvad loomad on sinna väga väga oodatud. Hästi armas müüja pakkus Kieferile maiuseid ning hoolimata veidikesest ärevusest, mis oli nii uudsest olukorrast tingitud, istus Kiefer ilusti müüja palve peale. Hambake oleks võinud maiust võttes veidi õrnem olla aga selleks oleksime pidanud oluliselt kauem aklimatiseeruma.

Minge kindlasti  ning vaadake ja veenduge ise kaupluse laheduses – te ei kahetse ja tulete sealt väga rõõmsa meelega ära :)

koeratoit
Kiefer poseerib heameelega oma uue toiduga

Õues tundus kõige parem olevat pildistada, sest teate isegi, kui “korras” need toad enamasti on aga üks “maailma kõige kurvem ning näljasem koer” foto tuli ka jäädvustada 😛

Suur tänu SNOB! See näljane saab nüüd päriselt ka süüa 😉

koer
Palun, kas me võime nüüd juba sööma hakata?!

Muidugi! Nüüd on söögiaeg! Aga kindlasti näitame SNOB’i vahvale tiimile, kui hästi maitseb üks luksuslik toit. Ja liikuv pilt ütleb alati rohkem kui tuhat sõna!

 

Aitäh, armas SNOB’i tiim! Tuleme teile kindlasti veel külla! :)

No Comments

Post a Comment